Satış ve İade Şartları

Tanguera etiketiyle satın aldığınız tüm ürünler için aşağıdaki satış ve iade şartlarımızı kabul etmektesiniz:

ÖDEME

Transfer edilen net tutar satın aldığınız ürünün bedeli kadar olacaktır. Banka transfer komisyonları ve benzer giderler müşteriye aittir.

PARA İADESİ

Para iadesi yapmamaktayız.

Yurtiçi ve yurt dışı banka transferleri ve Western Union gönderimlerindeki yüksek işlem ücretleri para iadesine imkan vermemektedir.

SATIN ALINAN ÜRÜNLERİN DEĞİŞİM/İADE ŞARTLARI

Ayakkabı iadesi yapmak için lütfen iade şartlarımızı dikkatle okuyunuz. Ürün iadesi SADECE iade şartlarımıza uygun olduğu takdirde yapılabilecektir. Bu talimata uygun davranılmaması halinde iade işlemini yapamayacağımız gibi bu, sizin için ödemeniz gereken ilave ve gereksiz masrafa sebep olacaktır.

ÖNEMLİ

Sipariş üzerine yapılan ayakkabılar iade alınmaz ve değiştirilmez.
TESLİM VE NAKLİYE ŞARTLARI

Posta, kargo servisleri veya gümrük işlemleri nedeniyle nakliyede gecikmeler olabilir. Her ne kadar paketler genellikle zamanında teslim ediliyor olsa da olası gecikmelerle ilgili sorumluluk şirketimize ait olmayacaktır.

Size hukuken geçerli bir yükleme teslim fişi (ID) teslim ettiğimiz sürece gönderilen malın teslim alma sorumluluğu size ait olacaktır. Bunun için lütfen formu doldururken geçerli ve çalışma saatleri içinde teslim alacak birisinin bulunduğu bir posta adresi belirtiniz. Bu iş adresiniz de olabilir.

Teslimat adresinde bir hata olduğunu düşünüyorsanız bizi derhal doğrudan arayınız.

[floating_div_ps name=”terms-condi”]