Nasıl Sipariş Verebilirim ?

BİR ÇİFT DANS AYAKKABISINA İHTİYACINIZ VARSA VE EĞER BİZİ ZİYARET EDEMİYORSANIZ LÜTFEN AYAK ÖLÇÜNÜZÜ AŞAĞIDAKİ VİDEODA GÖSTERİLDİĞİ ŞEKİLDE DİKKATLİCE ALARAK “SİPARİŞ FORMUNU” DOLDURUP BİZE GÖNDERİNİZ.

 

FORMUNUZU ALDIKTAN SONRA EN KISA ZAMAN İÇİNDE SEÇTİĞİNİZ MODELİN FİYAT BİLGİSİNİ VE YAKLAŞIK TESLİM SÜRESİNİ SİZE BİLDİRECEĞİZ.

Merhaba bize gönderdiğiniz formu okuduktan ve değerlendirdikten sonra sizinle mail yolu ile ya da telefon ile iletişime geçeceğiz.

Biz ayakkabınızı sizin için doğru üretebilmek için bize gereken tüm soruları sorarak sizi tanımayı hedefledik. Bu yüzden formdaki her sorunun cevabı bizim için çok önemli. Lütfen formları eksiksiz doldurmaya çalışın. Tereddütte kaldığınız her cevap için bize e-mail gönderebilir ve benimle iletişim kurabilirsiniz. Yanlış bilgiler hatalı imalatlara neden olabilir.

Dansa yeni başlayan her bayan dansçının 11 pont, kapalı arka ve açık burunlu ayakkabı giymesi doğru olacaktır. Dansta en önemli unsur “denge” dir ve topuklu bir ayakkabıda dengenizi koruyabilmeniz için size “ilk” ayakkabınızı kapalı arka ve açık burunlu, ayağınıza sımsıkı oturan bir model tavsiye ediyoruz. Örn: T501  gibi. Erkek ayakkabılarında ise ilk ayakkabılarınız süet veya deri olmalıdır. Deri ayakkabı ayağınızı daha iyi saracaktır.

Sanırım 10 yılda ürettiğimiz 30.000 çift ayakkabıdan %99 hatasız üretim yaptığımızı söylersek bu hem bizim titizliğimizi hem de müşterilerimizin bizi ne kadar ciddiye aldığını göstermektedir.

Alınan siparişlerin atölyemizdeki üretim süresi sezon yoğunluğuna göre değişmektedir. Bu süre size siparişiniz sırasında bildirilecektir. Bu süre minimum 10 gün maksimum 1 ay olabilir.

Bu bilgiler ışığında eminim her iki taraf da rahat edecektir. Ben sizin nasıl biri olduğunuzu, ne kadardır dans ettiğinizi ayağınıza en uygun modelin hangisi olduğunu bildiğimden, siz de içiniz rahat ayağınıza ve yaptığınız dansa en uygun ayakkabının üretildiğini bildiğinizden sorun yaşanmayacaktır.

Aklınıza takılan her hangi bir konuda bizi her zaman arayabilirsiniz. Ben olmasam bile ustalarım size gereken ilgi ve alakayı göstereceklerdir.

TANGUERA DANS AYAKKABILARI SADECE KENDİ ATÖLYELERİMİZDE ÜRETİLMEKTEDİR

Ökçe Boyları

Kadın Ayakkabı Ölçü Tablosu

Yukarıdaki tabloyu büyütmek için tıklayınız

Erkek Ayakkabı Ölçü Tablosu

Yukarıdaki tabloyu büyütmek için tıklayınız

AYAK ÖLÇÜMÜ NASIL ALMALIYIM?

HANIMLARIN DİKKATİNE

Hanımlar ayak ölçülerinizi çıplak ayakla alın lütfen.

  • Bir A4 kağıda basın, ayakta dururken eğilip kalemi dik tutarak ayağınızın etrafını çizin.
  • 2. Aşama en önemlisi olan tarak ölçüsüdür. Lütfen yine ayağınızı yere sıkıca basarken mezurayı ayağınızın etrafına sarın (Aynı belinizi ölçer gibi) ve çıkan sonucu kağıda yazın.

Örneğin 37 numara giyen bir hanımın ayağı boydan 24.5cm, taraktan 22cm dir.

Ayağınızın boyunu 23cm, tarağınız 22cm ölçebilirsiniz. Bu sizin tarağınız geniş olduğu için 37 numara giydiğiniz anlamına gelir. Günlük hayatta veya spor ayakkabısında 37 numara giydiğiniz halde ben size ayağınız taraklı 35 diyebilirim. Bunu okuyan pek çok müşterim bana hak verecektir

BEYLERİN DİKKATİNE

Beyler ayak ölçünüzü çorapla alın lütfen.

  • Bir A4 kağıda basın, ayakta dururken eğilip kalemi dik tutarak ayağınızın etrafını çizin.
  • 2. Aşama en önemlisi olan tarak ölçüsüdür. Lütfen yine ayağınızı yere sıkıca basarken mezurayı ayağınızın etrafına sarın (Aynı belinizi ölçer gibi) ve çıkan sonucu kağıda yazın. Beylerden ricam bir de ayağınızın kontrpiyesini ölçün. (Kontrpiye: Ayakkabınızın bağcığını bağladığınız en üst nokta.)

Şimdi sipariş formunu doldurup bize gönderin. Ben gelen formları okuduktan sonra size fiyat bilgisi ve teslim tarihini yazacağım. Siz de onay verdikten sonra üretime geçeceğiz.

ÖNEMLİ NOT: Ayağınızın tarağını ölçerken lütfen yere sıkıca basınız. Ölçülerinizi dikkatle alınız. Ölçülerinizi cm olarak gönderiniz; zira sizden aldığımız ölçüler üzerine üretilen ayakkabıların ayağınıza uymaması halinde sorumluluk size ait olacaktır.

 

 

 

 

 

 

 

 

     Ayakkabılarımızın tabanları süettir.

Biz ayakkabınızı sizin için doğru üretebilmek için bize gereken tüm soruları sorarak sizi tanımayı hedefledik. Bu yüzden formdaki her sorunun cevabı bizim için çok önemli. Lütfen formları eksiksiz doldurmaya çalışın. Tereddütte kaldığınız her cevap için bize e-mail gönderebilir ve benimle iletişim kurabilirsiniz. Yanlış bilgiler hatalı imalata neden olabilir.

Dansa yeni başlayan her bayan dansçının 11 pont, kapalı arka ve açık burunlu ayakkabı giymesi doğru olacaktır. Dansta en önemli unsur “denge” dir ve topuklu bir ayakkabıda dengenizi koruyabilmeniz için size “ilk” ayakkabınızı kapalı arka ve açık burunlu, ayağınıza sımsıkı oturan bir model tavsiye ediyoruz. Örn: T507 ya da L509 gibi. Erkek ayakkabılarında ise ilk ayakkabılarınız süet veya deri olmalıdır. Deri ayakkabı ayağınızı daha iyi saracaktır.